Satılık Zeytinlik / 11072

Dombaylı Mh. Keşiş Mevkii, 110 ada 1 parsel Salihli/Manisa

1.600.000 ₺

İlan No : 11072
Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı

Gayrimenkul Detayı

Satışa konu taşınmaz, Manisa ili, Salihli ilçesi, Dombaylı mahallesi, Keşiş mevki, 110 ada 1 parseldir. 45.077,07m² alana sahiptir.
Taşınmaz 2 cepheden kadastro yoluna cepheli olup, ulaşım kolaydır. Taşınmazın etrafında benzer özelliklere sahip boş tarlalar, zeytinlikler, az da olsa cevizlik, bademlikler, yer yer meyvelikler bulunmaktadır. Bölgede su parsel bazında artezyen kuyulardan sağlanmaktadır. Bölge hafif eğimli ve engebeli bir topoğrafyaya sahip olup verimli, sulanabilir bir bölgedir.
Parsel sınırları yerinde işaretli olmayıp, komşu parsellerdeki ürün özellikleri, yaşları, sistemleri, dikim sıraları, işlenme tarzları gibi özelliklerle sınırları tespit edilebilmektedir. Taşınmaz 2 ayrı kottan oluşmaktadır. Batı kısımdaki ~29 dönümlük zeytinlik alanı düze yakın hafif eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Doğu kısımdaki ~16 dönümlük boş tarla ise düz bir arazidir. Zeytinlik ve tarla kısımları arasında ~10 metre kot farkı mevcut olup kesişim bölgesi taşlık ve kayalıktır.
Zeytinler yetişkin olup damlama sulama sistemi ile sulanmaktadır. Taşınmazın kendine ait suyu ve elektriği mevcut değildir.

Konum